שם
טל
מייל
תוכן
    

 אודות

כשבונים, לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר

צוות נכסי גור בע"מ הינה חברה לביצוע עבודות בנין וחשמל אשר זוכה למוניטין מצוין כחברה אמינה, מקצועית ובעלת יכולות גבוהות ביותר בביצוע פרויקטים שונים ומורכבים.

          

החברה בעלת רישיון מרשם הקבלנים לפי סמל 100 וכן סמל 160, שמשמעותו עיסוק בפרויקטים בכל תחומי הבניה והחשמל בפרט, ובעלת כוח אדם שיכול להוביל וללוות אתכם בתהליך הבניה בצורה הטובה ביותר ובאיכות ושירות ללא פשרות. 
החברה מבצעת את עבודות החשמל בפרויקטים המוקמים על ידי החברות הגדולות והמובילות בישראל, ובשיתוף פעולה איתן הן מקימות פרויקטים שונים ביניהם: מגורי יוקרה, מגדלי מגורים, תכנון והקמה של שכונות מגורים, בניה ציבורית, מסחר ותעשיה.  
במקביל, החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים של בניית שכונות מגורים, קבוצות רכישה, בנית וילות ובתים פרטיים בערים ומושבים במרכז הארץ. 


מייסד החברה – יצחק גור

צוות נכסי גור בע"מ נוסדה על ידי יצחק גור, אשר מכהן כמנכ"ל החברה.
משנת 1971 עבד יצחק גור כחשמלאי עצמאי, והועסק על ידי קבלני בניה שונים ביניהם חברות גדולות ומוכרות. הוא התקדם בעבודתו ורכש ידע, השכלה ונסיון רב בתחום החשמל והבניה. 
לאורך כל השנים, עבד כקבלן עצמאי עד שבשנת 1993 ייסד את צוות נכסי גור בע"מ והוביל את עצמו ביחד עם החברה, לקחת חלק בעיצוב ענף הנדל"ן בישראל ושיפור איכות הבניה שבה. 
יצחק גור לקח חלק פעיל ביישוב והקמת מבנים רבים בישראל והוא נהנה ממוניטין מצוין אצל כל מי שעבד ועובד איתו ועם החברה. 

חזונו של יצחק הוא להביא את ענף החשמל והבניה בארץ ישראל לרמה הגבוהה ביותר בעולם והוא משלב בעבודתו ידע, ניסיון וטכניקות בניה שהן הערך המוסף של החברה. 
יצחק גור מצפה מעצמו ומכל מי שעובד ביחד איתו למצוינות ולאיכות חסרת פשרות, והקים חברה המונה צוות אנשים שלהם יכולות לביצוע פרויקטים מורכבים ועבודות יוצאות דופן בשילוב עם מצוינות ניהולית ומקצועית.

חזון החברה

אנחנו בחברה מאמינים שאין פרויקט שהוא בלתי אפשרי לביצוע. 
בין אם מדובר בפרויקט של בניה חדשה ובין אם מדובר בשיפוץ מבנים קיימים, לחברה יכולת להניע תהליכים עד להשלמת כל הדרוש לצורך ביצוע הפרויקט תוך שילוב מצוינות ניהולית ומקצועית. 

צוות העובדים

צוות נכסי גור בע"מ מעסיקה עשרות עובדים וקבלני משנה קבלני שיפוצים במרכז בעלי ידע וניסיון בתחומי הפעילות של החברה. 
בחברה מועסקים, מהנדסים, הנדסאים, חשמלאים מוסמכים, עוזרי חשמלאי, מנהלי עבודה אשר רכשו וצברו ידע וניסיון בחשמל והתקדמו לתפקיד מנהלי עבודה, מנהלי בטיחות בעבודה, חשב כמויות, מנהל פרויקטים, ועובדי משרד והנהלה.


מחלקת רכש

במשרדנו ברעננה יושבת מחלקת הרכש של החברה המנוהלת על ידי אלון גור, אשר רואה עצמו כממשיך דרכו של אביו, יצחק גור. 
מחלקת הרכש בעלת אחריות ישירה להצלחת החברה בביצוע הפרויקטים השונים וזאת משום שמחלקה זו אחראית לאיתור ורכישת הציוד האיכותי ביותר אשר יותקן במערכות החשמל השונות בבניין. 
מערכות החשמל של המאה ה- 21 הינן מערכות מורכבות ורגישות אשר צריכות לעמוד בכל מזג אויר ולהתמודד עם כל תקלה שעלולה להיות במערכת החשמל. לכן, יש חשיבות רבה לסוג הציוד הנדרש על ידי המתכנן ויועץ החשמל, וליכולת החברה להתחייב לתת את האיכות הנדרשת במחירים הטובים ביותר. 
למחלקת הרכש יכולת לאתר אביזרים חדישים שיכולים לספק פתרונות חשמל טובים יותר ובכך, לקדם את טיב הבניה.

צוות נכסי גור בע"מ, רחוב היצירה 4 ת.ד. 2551 רעננה 43100,  טלפונים - 09-7414149 , 09-7414159   פקס - 09-7414146, דוא"ל: alon@z-n-gur.com

Clickweb Logo